Kilka słów o nas

Synergia Konsulting tworzą ludzie posiadający doświadczenie i pasję w prowadzeniu projektów doradztwa personalnego. Postrzegamy siebie raczej jako partnerów biznesowych naszych Klientów niż „wykonawców zlecenia". Łączy nas przekonanie, iż kluczem do sukcesu jest współdziałanie, bo tylko dzięki niemu 2+2=5.

Efekt zorganizowanej pracy zespołowej, który jest wyższy niż suma efektów działań indywidualnych – to esencja naszego działania. Dzielenie efektu synergii z naszymi Klientami – to nasz cel, realizowany każdego dnia.

Słowo synergia wywodzi się z języka greckiego [synergia, synergos, synergon]. Powstało ono z połączenia słów "syn" [razem] oraz "ergon" [działanie]. Definicja pojęcia synergii mówi, że suma pojedynczych działań kilku osób jest mniejsza niż suma ich działania zespołowego. Synergia jest wynikiem wspólnie wypracowanych norm, zachowań, zadań a także kompromisów. Synergia zawarta jest w wielości, różnorodności oraz różnicach i równocześnie jest jednością.

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy.

Nasi Konsultanci to nie tylko rekruterzy, a przede wszystkim ludzie biznesu z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Są specjalistami, którzy dogłębnie poznali istotę branż i sektorów, w których pracują.

Jesteśmy dumni z naszych uczciwych, wysokiej jakości oraz ekonomicznych rozwiązań rekrutacyjnych, jak również godnego pozazdroszczenia wskaźnika sukcesu kształtującego się na poziomie 98%.

  • © SYNERGIA KONSULTING

  • strony internetowe dogo.pl