3 x K = Klient, Kandydat, Konsultant

 „Po trzykroć K – nasi Klienci, Kandydaci oraz Konsultanci – wspólna praca zapewni sukces oraz obopólne korzyści płynące z rekrutacji"

 

Nasi Klienci

Dbamy o naszych Klientów w taki sam sposób, niezależnie od tego, czy jest to firma duża, czy mała. Wkładamy mnóstwo wysiłku w poznanie ich działalności, stając się częścią ich zespołu oraz marki. Dostosowujemy rozwiązania do potrzeb ich działalności, oferujemy elastyczność, na którą większe agencje nie mogą lub nie chcą sobie pozwolić. Wspieramy naszych Klientów w ich rozwoju. Jesteśmy znani z naszych usług, a także świetnych wyników, ponieważ staramy się wykraczać poza oczekiwania naszych Klientów.

Nasi Kandydaci

Dajemy im różne możliwości rozwoju – indywidualne podejście i „opiekę" prawdziwie „kameralnej" agencji o ogromnym zasięgu rynkowym... oraz uczciwe podejście. Niezależnie od ich sukcesu, staramy się, by każdy Kandydat był zadowolony ze współpracy z Synergią, naszymi Konsultantami i (w rezultacie) z naszymi Klientami.

Nasi Konsultanci

Nasi ludzie są naszym największym atutem – zatrudniamy najlepszych. Zapewniamy im przejrzystą wizję i cele, pozwalamy im kroczyć własnym kursem i dostarczamy im narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu, m.in. najnowsze technologie, szkolenia, coaching oraz wsparcie osobiste.

Nasz zespół jest różnorodny, tak jak różnorodne są projekty rekrutacyjne, które realizujemy.

Spotkasz u nas: psychologa, socjologa, doradcę zawodowego, programistę, inżyniera, lingwistę.

Nasi Konsultanci to nie tylko rekruterzy, a przede wszystkim ludzie biznesu z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Są specjalistami, którzy dogłębnie poznali istotę branż i sektorów, w których pracują.